niedziela, 29 września 2013

My thinking

Hej misiaczki ♥
Na samym początku chciałam Wam podziękować za ponad 500 wyświetleń i 16 subskrypcji. To wiele dla mnie znaczy i daje dużo motywacji ale przede wszystkim radości. Naprawdę Wam za to dziękuję ♥
Ostatnio posta nie było zbyt długo, ponieważ zaczęła się prawdziwa nauka w szkole. Zaczęli nam robić już sprawdziany, kartkówki i pytać. Pewnie wiecie coś o tym ;) Mój dzień wygląda tak, że rano wstaję i szykuję się od szkoły, idę do niej potem wracam i od razu nauka aż do wieczora żeby ze wszystkim zdążyć. Nie mam zbyt dużo czasu dla siebie ale chciałabym aby posty były przynajmniej 2 razy w tygodniu. Liczę że mi się to uda, więc jak możecie trzymajcie kciuki :)
Ostatni dużo myślałam o życiu. Przyjaźń jest bardzo ważna, nawet jeżeli ona bardzo Cię denerwuję - robi to tylko dla Twojego dobra. Trzeba rozumieć i dbać o nią...


Kiedy jest się skompleksowaną osobą, tak jak ja  ale ostatnio dowie się że ktoś jest w niej zakochany, to uczucie jest niesamowite. Ma sie świadomość że mimo tych wszystkich kompleksów jest jakaś osoba która może Cię pokochać. Ja miałam takie uczucie na początku tamtego tygodnia. Teraz chyba coś sie zmieniło a ja znowu jestem lekko smutnawa..

U mnie znowu pojawiły się myśli i rękoczyny. Nie jestem z tego zadowolona, ale tak to już w życiu bywa. Są chwile zwątpienia w siebie. Obecnie nie wiem czy mój nastrój poprawił się ale dążę do tego by zaakceptować siebie i ewentualnie coś w sobie zmienić. Jednak wszystko co może Cię zniszczyć to świat.. internet.. zdjęcia.. ludzie..
Nic nie dzieje się bez powodu... prawda?


wtorek, 17 września 2013

About Weekend

Hej Kociaki!
Tak, kolejny tydzień szkoły... Czy Wy też macie wrażenie że chodzicie już do niej jakieś 2 miesiące? :D Ale po co myśleć o szkole, skoro można pomyśleć o czymś przyjemnym, jak dni wolne? Jak Wam minął weekend? :)
Bo u mnie zaczęło się od rogalików, które sama upiekłam poprzedniego wieczoru (aww umiem robić rogaliki :D). Zjadłam je z jogurtem na śniadanie :3 Potem poszłam do miasta i kupiłam sweterek w serduszka.


 Początkowo mi się niezbyt podobał ale jak go przymierzyłam to coś mnie tknęło.Teraz mi się strasznie podoba on jest taki uroczy ♥
Oprócz tego kupiłam jeszcze torebkę z ćwiekami *.*


 

 Wieczorem poszłam do Patrycji i zrobiłyśmy Dzień Jogurtowy :D Polegał on na jedzeniu 6 jogurtów na pół, oglądaniu filmów i jedzeniu ciastek belvity i biszkoptów. Tak wiem, wiem mam wspaniałą wyobraźnię xd Oto jogurty, które jadłyśmy:



Jeżeli lubicie ciastka z belvity owsiane albo podobne do tych z belvity to polecam Belvita Owoce Leśne. Mniam! ♥

czwartek, 12 września 2013

Music

Hey kochani ♥
Zaczęłam się zastanawiać nad ustawieniem muzyki na blogu. Chciałabym abyście pomogli mi wybrać jakąś piosenkę, lub moglibyście podać jakieś swoje propozycje :)
Piosenki w tej kategorii:
1. Zara Larsson - Uncover.
Ostatnio jedna z moich ulubionych piosenek. Nie wiem dlaczego ale po prostu się w niej zakochałam :3 

2. Justin Bieber - Never Say Never.
Never say never and never stop dreaming ♥
3. One Direction - Best Song Ever.
awwwwwww ♥
4. Cher Lloyd ft, T.I - I Wish.
Okay, kolejna piosenka którą  k o c h a m
5. Demi Lovato - Made In The USA.
Ostatnia piosenka z moich wyborów. Jeżeli masz jakąś propozycję to napisz w komentarzu, proszę :) <3
Lots of Love :) xx

poniedziałek, 9 września 2013

Cookies!

Cześć
Przepraszam, że nie było mnie dłuższy czas ale wiecie zaczęła się szkoła, zaczęły się obowiązki.. Miałam też kiepskie dni więc nie widziałam sensu pisać bo mogłam napisać coś czego będę żałować...

Dzisiaj czas na ciasteczka! Są świetną, zdrową przekąską, ponieważ to ciasteczka owsiane :D Ja na początku też nie byłam do nich przekonana ale teraz je uwielbiam! ♥

 Składniki:

1 margaryna
3 jaja
3 szklanki mąki
1/2 proszku do pieczenia
1 cukier waniliowy
3/4 szklanki cukru
5 szklanek płatków kukurydzianych, owisanych lub musli (tu macie wybór ja zawsze robię z owsianymi)
1 opakowanie słonecznika
1 opakowanie rodzynek
1 pokrojona gorzka czekolada ( ja daję płatki czekoladowe, i łamię je na pół)
  

Przygotowanie:

 

Roztop margarynę. Potem ostudź ją. Do dużej miski daj jajka, mąkę, proszek do pieczenia i cukry. Dodaj płatki, słonecznik, rodzynki i czekoladę (lub płatki czekoladowe ;)). Wlej ostudzoną margarynę. Wymieszaj ręcznie wszystko dokładnie i zrób dużą kulkę. Rwij z niej kawałki i formułuj nie za grube ciastka (urosną podczas pieczenia). Piec w temperaturze 200 stopni ok. 15 - 20 minut (jeżeli zaczną sie przypalać to piecz krócej, jeżeli rodzynki zaczną rosnąć wyjmij ciastka!)
Mam nadzieję że będą smakować :) Kocham Was i smacznego ♥

poniedziałek, 2 września 2013

Everything

Hey Pyśki!
Jak Wam minął pierwszy dzień w szkole? U mnie w miarę dobrze ale plan lekcji jest masakryczny.. Już od jutra mamy na 8.00 i kończymy o 14.25 Witaj szkoło ;(
Wczoraj miałyśmy iść na pizzę z koleżanką ale nie poszłyśmy, bo było zimno i cały czas padało. Za to dzisiaj byłyśmy z Olą, Miśką i Patrycją na kebabach. Jadłam go pierwszy raz xd Ola przekuła ucho! :D

Outfit na cieplejszy dzień:

Właśnie skończyłam czytać książkę pt. "Silver" Książka jest podzielona na 3 części ale mnie tak naprawdę wciągnęło dopiero w 2 cz. Książka jest o wampirach i miłości. Nie jestem dobra w pisaniu recenzji ani streszczeń dlatego radzę Wam przeczyatć ją w necie xd Autorka to Asia Greenherd? Nie jestem pewna czy tak to sie pisze..
Muszę się Wam pochwalić, że w piątek przekułam sobie ucho.Mam już 3 dziurki aww!
Przekąska na dziś to: Czekolada Krówkowa! ♥

niedziela, 1 września 2013

Outfit On The First Day Of School

Heeeeej Słoneczka! ;D
Dzisiaj ostatni dzień wolności.. ;( Od jutra znowu wszystko się zacznie.. tsaa.. ale to dopiero od jutra! Jakie macie plany na ostatni dzień wakacji? Ja planuję wieczorem iść z kumpelą na festyn i na pizze :3 Ma być zjeżdżalnia.. :D hahahahah ♥

Zamierzam zrobić outfity na kolejne 5 dni. Niestety, popsuł mi się aparat , więc pogrzebałam troche w necie i oto co znalazłam :)
A teraz outfity :D


Który Wam się najbardziej podoba? :)

sobota, 31 sierpnia 2013

Libster Blog Award

Hej kochani!
Jestem zaskoczona i bardzo szczęśliwa, ponieważ zostałam nominowana do Lister Blog Award ! Bardzo dziękuję Justynie, która mnie nominowała. Wiedz, że dzięki Tobie się teraz uśmiecham <3

Co to takiego ten Lister Blog Award ?
Jest to nominacja za dobrze wykonaną pracę. Pozwala na wybicie się blogów o małej liczbie obserwatorów. Rzecz polega na tym że dostajemy 11 pytań od osoby która nas nominowała i musimy rozesłać to do 11 osób, ale z własnymi pytaniami. Nie wysyłamy tego do osoby, która nas nominowała. Musimy poinformować osoby nominowane.

A więc zaczynam!
Oto pytania od Justynki:

1. Co Ci daje blogowanie?  
Blogowanie jest dla mnie oderwaniem się od rzeczywistego świata, przelaniem swoich myśli oraz wspomnień czy też marzeń na bloga. Często też poprawą humoru.

2. Od kiedy prowadzisz bloga?
Tak naprawdę blogowanie zaczęło mnie interesować podczas ferii zimowych tego roku. Pisałam bloga o sprawach, które nikogo nie obchodziły a ja sama nie byłam w stanie o nich powiedzieć zbyt wiele. Wtedy zwątpiłam w siebie i w swoje możliwości. Teraz wróciłam z podwójną siłą i chęcią do pisania. Nikt i nic nie powstrzyma mnie tak łatwo.

3.Jakiej muzyki słuchasz?
 To zależy jaki mam nastrój. Pop, Metal, Rock, Rap, czasem Reggae. Tak właściwie to słucham różnych gatunków muzycznych, bo to wszystko zależy od moich humorów.

4. Jakie miasto chciałabyś odwiedzić?
Moim wielkim marzeniem jest wycieczka do Londynu.

5. Co Ciebie inspiruje?
Tak właściwie to wszystko. Dom, rodzina, przyjaciele, inne blogi.. Świat jest bardzo ciekawy a ja chętnie będę go odkrywała i poznawała.

6. Co byś zrobiła gdyby jutra miałoby nie być ?
 Spędziłabym go ze swoją najlepszą przyjaciółką, ponieważ mało czasu spędzamy razem z powodu odległości, która nas dzieli. Wybrałybyśmy się do miejsc, w których jeszcze nigdy nie byłyśmy. Zrobiłybyśmy szalonych rzeczy. Ale przede wszystkim spróbowałybyśmy spełnić swoje marzenia. Byłoby to wyjątkowe przeżycie, ponieważ byłoby ono zrobione z jedną z najważniejszych osób w moim życiu.

7. Jaki film jest Twoim ulubionym ?
Step Up 1, ale gdybym obejrzała This Is Us to mam przeczucie że to byłby mój ulubiony film.

8. Masz osobę za którą skoczyłabyś w ogień?
Maam.

9. Jakie jest Twoje hobby?
Ćwiczenia na ciało, słuchanie muzyki, spędzanie czau z przyjaciółmi, czytanie różnych blogów.

10. Dlaczego założyłaś bloga?
Założyłam go, ponieważ jest on dla mnie czymś w rodzaju pamiętnika.Wiem, że mogę tu zapisać moje przemyślenia i wydarzenia z mojego życia.

11.Co najbardziej denerwuje Cię w ludziach?
Fałszywość, ocenianie kogoś zanim się go dobrze pozna, brak tolerancji.

Blogi, które nominuję:
 http://catchysue.blogspot.com/
http://aleksandriaa-fashion.blogspot.com/
http://10vee.blogspot.com/
http://magdalena-hellofashion.blogspot.com/
http://saszen.blogspot.com/
 http://kosmetycznyswiatave.blogspot.com/
 http://two-ways-of-life.blogspot.com/
 http://za-obiektywem.blogspot.com/
 http://tomorrow-is-mistery.blogspot.com/
 http://malinowypotfor.blogspot.com/
 http://anotherworldx.blogspot.com/

Pytania odemnie:
1. Co najbardziej przyciąga Twoją uwagę i dlaczego?
2. Gdybyś wygrała kupon na zakupy w dowolnym kraju, gdzie byś poleciała?
3. Co byś chciała osiągnąć w życiu?
4. Piosenka, która zawsze poprawia Ci humor?
5. Jak poprawiasz sobie humor?
6. Ulubiony smakołyk?
7. Najpiękniejsze miasto na świecie to....?
8. Co byś zrobiła w ostatni dzień swojego życia?
9. Uprawiasz jakieś sporty?
10. Ulubiona część garderoby?
11. Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? 

Na dzisiaj to już wszystko. Jutro ostatni dzień wakacji więc musi się pojawić jakiś post ;) Do jutra! xx